Лидер в отбраната на Тотнъм се възстанови от тежка травма
28-годишният централен защитник на Тотнъм Майкъл Доусън, който бе сполетян от тежка травма още през август, а миналия месец претърпя хирургична операция, днес проведе своята първа пълноценна тренировка и е готов да излезе на терена възможно най-скоро.
„Това беше много тежък период в моята кариера. Аз съм футболист и искам нормално да тренирам и играя, а не да работя в спортната зала, възстановявайки се от травмата. Всичко мина успешно и аз с нетърпение очаквам момента, когато отново ще мога да изляза на терена", цитира Доусън официалният сайт на Тотнъм.
- Клинсман намекна, че би поел Тотнъм
- Роберто Де Дзерби – мечтаната цел на Тотнъм за нов треньор
- Тотнъм може да бъде без 12 играчи срещу Ливърпул
- Тотнъм търси заместник на Игор Тудор
- Игор Тудор отправи послание към отбора
- Доминик Соланке: Тотнъм може да обърне ситуацията
- Шон Дайк отказва да бъде временен мениджър на Тотнъм
- И Ливърпул ще се наложи над Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]