Далглиш: Джерард има нужда от още време
Мениджърът на Ливърпул Кени Далглиш призна, че не очаква незабавно завръщане на капитана Стивън Джерард в стартовия състав. Според шотландският специалист, играчът има нужда да набере подходящата форма. Както е известно, в понеделник вечер Джерард изигра последните 20 минути на мача с Блекбърн, в който мърсисайдци не успяха да победят своя съперник, а появата на Стиви бе първата от два месеца насам.
В петък „червените" ще се изправят срещу Нюкасъл, но независимо от лошата форма на Чарли Адам и травмата на Лукас Лейва, Далглиш все още няма намерение да гласува пълно доверие на Джерард.
„Чудесно е, че той се завърна. Но ми се струва, че Стиви не изглежда толкова силен и здрав, както в предишните години. Той има нужда от още време, за да набере нужната форма", призна Далглиш пред ВВС.
- Слот: Леони се превръща в „звяр“ по време на възстановяването си
- Слот: Алисън близо до завръщане, слуховете за трансфер не са на дневен ред
- Екитике претърпя операция, чакат го месеци извън терена
- Ливърпул у дома ще надделее над Палас
- Слот остава начело на Ливърпул и през следващия сезон
- Ливърпул следи Коло Муани, Ювентус готов да действа бързо
- Ливърпул набеляза Диоманде за заместник на Салах, преговорите вече текат
- Джоунс и Макалистър могат да напуснат Ливърпул през лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]