Наполи отмъква полузащитник на КПР?
Полузащитникът на Куинс Парк Рейнджърс Адел Таарабт може да премине в италианския Наполи от януари, съобщава новината The Sun. Както е известно, мароканския национал през миналия сезон помогна на отбора си да се класира за Висшата лига на Англия, но през настоящия сезон представянето му няма нищо общо с миналогодишните му изяви, освен това мароканецът има проблеми със своя мениджър Нийл Уорнък.
Това явно е накарало Таарабат да се замисли за напускане на „Лофтус Роуд", а от ситуацията може да се възползва Наполи, който вече е изпратил скаути да следят играта на полузащитника. Не е ясно само дали италианците ще се съгласят да заплатят 10 милиона паунда а мароканеца, но предположенията са, че няма да има проблем с осигуряването на парите.
The Sun уверява, че Наполи проявява интерес към още един играч на лондончани - Алехандро Фаурлин, но според таблоида, КПР трудно би се разделил с 25-годишния аржентинец.
- Наполи се разбра с Алегри, остава само раздялата с Милан
- Наполи активира клаузата за Алиссон Сантос
- Руди Гарсия: Най-важното е, че Де Бройне е щастлив в националния отбор
- Официално: Наполи се раздели с Антонио Конте
- Бивш шеф на Наполи нападна Де Брюйне: С възрастта краката отслабват, но езикът става по-дълъг
- Наполи откупи окончателно Расмус Хойлунд от Ман Юнайтед
- Две години, една титла и още една раздяла
- Де Брюйне: Радвам се, че Конте си тръгна от Наполи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]