Защитник на Тотнъм иска да играе в Рома
Защитникът на Тотнъм Ведран Чорлука ще се радва, ако се присъедини към Рома през януари, потвърди агента на играча. Както е известно, хърватският национал успя да вземе участие само в три мача от Висшата лига през този сезон и твърдо е решен да премине в друг отбор, където ще има повече време за изяви преди Евро 2012.
„Рома е един от най-големите клубове в Европа и аз ще приема с радост той да носи тяхната фланелка. Надявам се съвсем скоро да се срещна с ръководството на Тотнъм, така че да имам повече яснота около бъдещето му", заяви агент Ники Вуксан.
- Шестима от ВЛ спечелиха Купата на африканските нации
- Тотнъм все още не е взел решение за Франк
- Шаби Алонсо може да замени Томас Франк в Тотнъм
- Тотнъм обмисля уволнението на Томас Франк
- Томас Франк: В момента сме в перфектната буря
- Тотнъм загуби от Уест Хем с гол в добавеното време (видео)
- Ришарлисон аут за два месеца
- Паратичи: Благодаря на Тотнъм, че откликна на желанието ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]