Сезонът за Джинас приключи
Астън Вила обяви, че полузащитникът Джърмейн Джинас е претърпял операция на ахилеса и ще бъде извън строя за период около шест месеца. Както е известно, през лятото бирмингамци взеха под наем играча от Тотнъм, който в съботния мач срещу Манчестър Юнайтед се появи за първи път в състава на Вила, но получи травма.
28-годишният полузащитник, който не губеше надежда, че ще заслужи правото да присъства на Евро 2012 с националния отбор на Англия претърпя операция и сега му предстои продължителна рехабилитационна програма. В строя Джинас ще се завърне едва през юни.
"Това е трагедия за Джърмейн и ние всички сме дълбоко разочаровани от случилото се. Много е лошо да загубиш играч с неговия талант и опит. Нашите фенове така и не можаха да видят колко добър футболист е той. Желаем на Джърмейн възможно най-бързо и пълно възстановяване", заяви мениджърът на Астън Вила Алекс Маклийш.
- Нотингам и Астън Вила не се победиха в равностоен сблъсък
- Финансовите трикове или как системата облагодетелства богатите
- ПСЖ влиза в битката за Роджърс, цената може да скочи до 120 млн. евро
- Уоткинс блесна с дубъл, Астън Вила взе аванс срещу Болоня
- Болоня – Астън Вила: Тактическа битка в четвъртфиналите на Лига Европа
- Борусия Дортмунд потвърди интереса си към Санчо
- Морган Роджърс е отворен към трансфер през лятото
- Астън Вила планира контрола в Испания преди решаващите мачове
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]