Сити намали цената за отдаване под наем на Тевес
Английският Манчестър Сити занижи значително исканата сума, за която нападателят на отбора Карлос Тевес можеше да бъде взет под наем до края на сезона. Както съобщава La Gazzetta dello Sport, „гражданите" вече искат 3 милиона евро за аржентинеца, което значително се разминава с първоначалната сума от 4.5 милиона евро, за която съобщиха медиите в Италия.
Основен претендент за подписа на Тевес се смята, че е Милан. „Росонерите" се надяват да получат голмайстора на Висшата лига на Англия за миналия сезон под наем до края на сезона, за да могат да компенсират отсъствието на Антонио Касано, който претърпя сърдечна операция и ще пропусне остатъка от сезона.
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри
- Енцо Мареска: Нямам никакви притеснения за обвиненията срещу Манчестър Сити
- Родри договори личните си условия с Реал Мадрид
- Енцо Мареска: Всеки треньор би искал Родри в отбора си
- Реал Мадрид отрече интерес към Родри
- Елиът Андерсън подразни феновете на Ман Юнайтед още с първото си интервю като играч на Ман Сити
- Манчестър Сити официално привлече Елиът Андерсън за 116 милиона паунда
- Джеймс Трафорд е все по-близо до трансфер в Лийдс Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]