Атлетико ще продаде Хулиан Алварес само при оферта от 150 млн. евро
В Атлетико Мадрид смятат, че нападателят Хулиан Алварес може да напусне клуба през това лято само при получаването на оферта от Арсенал на стойност 150 млн. евро. До момента подобно предложение не е постъпило, а в мадридския клуб се съмняват, че английският отбор е готов да плати тази сума. Това съобщава The Athletic.
По информация на източника Арсенал отдавна проявява интерес към нападателя. По-рано Реал Мадрид твърдеше, че предложението му за трансфер на Алварес в размер на 150 млн. евро е било отхвърлено от Атлетико. В лагера на дюшекчиите обаче са поставили под съмнение сериозността на тази оферта.
В неделя, 23 август, Алварес за първи път игра за мадридския клуб през новия сезон. 26-годишният аржентинец се появи като резерва през второто полувреме при домакинското равенство 2:2 с Виляреал във втория кръг на Ла Лига.
Завръщането на аржентинеца беше съпроводено от негативна реакция от трибуните. Феновете на Атлетико освиркваха Алварес почти през целия мач.
- Симеоне: За да печелиш титли, ти трябват нападатели
- Диего Симеоне: В клуба решиха да отделят Хулиан Алварес от феновете
- Хулиан Алварес се завърна за Атлетико, но беше освиркан от феновете
- Хулиан Алварес остава основната трансферна цел на Барселона
- Виляреал пропусна победата срещу 10 от Атлетико Мадрид
- Алекс Калатрава: Опитах да спра, това беше напълно непреднамерено
- Хулиан Алварес е разочарован от действията на ръководството на Атлетико
- Анонс на 2-ри кръг на Примера дивисион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]