Сити: Смяната на Тевес с Лавеци - това са само слухове
Асистентът на мениджъра на Манчестър Сити Роберто Манчини - Фаусто Салсано категорично отрече спекулациите за възможна смяна на Карлос Тевес с нападателя на Наполи Езекиел Лавеци. Специалистът допълни също така, че се отнася с голямо уважение към италианския отбор, който е съперник на „гражданите" в турнира Шампионска лига.
"Както и Наполи, сега ние сме съсредоточени изцяло върху нашия следващ съперник в националното първенство. Но мога да кажа, че се отнасяме с голямо уважение към Наполи. Позната ни е добре атмосферата на „Сан Паоло", където предстои да се срещнем в Шампионска лига и знам, че там няма да ни никак лесно. Що се отнася до Балотели, той се намира в прекрасна форма, а относно слуховете, ние смятаме, че той е важен играч за Сити и всички се надяваме, че Марио ще остане още дълго време тук", заяви за Radio Kiss Kiss Салсано.
„Предполагаемата смяна на Тевес с Лавеци? Това са само слухове, които на всичкото отгоре са смешни. Карлос е играч на Сити - поне до лятото. А слуховете за Лавеци остават в сферата на празните приказки. Към дадения момент нямаме намерение да подписваме с Езекиел", допълва асистентът на Манчини.
- Мареска поема Ман Сити, ако Гуардиола напусне?
- Ман Сити у дома ще разбие Уест Хем
- Челси и Ман Сити се интересуват от талант на Байерн
- Жребият за 1/2-финалите за Купата на Лигата
- Ман Сити без проблем до полуфинала
- Гуардиола: Трафорд е невероятен вратар
- Ман Сити ще стигне полуфиналите за Купата
- Стана ясна основната трансферна цел на Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]