Арсенал е готов да изслуша оферти за капитана Мартин Йодегор
Арсенал е готов да разгледа предложения за трансфер на своя капитан Мартин Йодегор, съобщава TEAMtalk. Лондонският клуб планира да освежи халфовата си линия с по-енергични футболисти, за да запази високото темпо и агресивния стил на пресиране.
Според информацията "артилеристите“ биха ускорили раздялата с норвежкия национал при оферта от около 75 милиона паунда (87,7 милиона евро). Засега обаче нито един клуб не е отправил предложение, което да отговаря на финансовите изисквания на Арсенал.
27-годишният Йодегор изигра 36 мача във всички турнири през миналия сезон, като отбеляза един гол и направи осем асистенции.
Настоящият договор на полузащитника с Арсенал е до лятото на 2028 година, а според специализирания портал Transfermarkt пазарната му стойност възлиза на 70 милиона евро.
- Арсенал обмисля сензационен трансфер на Винисиус Жуниор
- Арсенал готви оферта за Хулиан Алварес
- Манчестър Юнайтед и Арсенал влизат в битка за Оли Уоткинс
- Арсенал официално привлече Христос Дзолис
- Арсенал проявява интерес към Ян Диоманде, но ПСЖ остава фаворит за подписа му
- Вилиам Салиба отказа операция, но ще отсъства няколко месеца
- Арсенал намери ли липсващото парче?
- Арсенал привлече сина на Матю Ъпсън от Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]