Манчестър Юнайтед следи Боуен и Матеуш Фернандеш
Манчестър Юнайтед обмисля възможността да привлече Джаръд Боуен и Матеуш Фернандеш през летния трансферен прозорец.
Според информацията интересът на "червените дяволи“ може да се засили, ако Уест Хем изпадне от Висша лига в края на сезона.
Източникът твърди, че макар Джаръд Боуен да попада в полезрението на клуба от "Олд Трафорд“, той не е сред основните трансферни приоритети на отбора.
По-сериозен интерес има към Матеуш Фернандеш, когото ръководството на Юнайтед разглежда като по-важна цел за подсилване на халфовата линия.
Смята се, че Уест Хем може да поиска около 50 милиона паунда (приблизително 58 милиона евро) за португалския полузащитник.
- Бруно Фернандеш е избран за Играч №1 на сезона във Висшата лига
- Каземиро изигра последния си мач за Манчестър Юнайтед
- Семейството на Магуайър беснее след отсъствието му от състава на Англия
- Манчестър Юнайтед официално назначи Майкъл Карик за постоянен мениджър
- ЛА Галакси се включи в битката за Каземиро
- Ман Юнайтед ще подобри статистиката в Брайтън
- Магуайър: Бях шокиран и съсипан, че не ме взеха за Мондиал 2026
- Бруно вярва, че Карик може да върне Ман Юнайтед на върха
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]