Кукурея: Завръщане в Барселона? Трудно е да се откаже
Защитникът на Челси и националния отбор на Испания Марк Кукурея призна, че би искал някой ден да се завърне в Барселона.
"Завръщане в Барселона? Испания си е Испания. Винаги мислиш за връщане, но бих го отложил за след години. В момента се чувствам добре в Англия.
Ако се появи такава възможност, ще бъде трудно да откажа. Ще трябва да обмисля всичко. Ако се случи – значи така е трябвало“, заяви той.
Кукуреля е юноша на Барселона, но има само един мач за първия отбор – дебютира през октомври 2017 година в среща за Купата на Испания срещу Мурсия.
През 2018 година е отдаден под наем в Ейбар, където прави първите си стъпки в Ла Лига, а впоследствие кариерата му преминава през Брайтън, откъдето през 2022 година премина в Челси.
Настоящият му договор с лондонския клуб е до лятото на 2028 година, но думите му показват, че връщането в Каталуния остава една от големите му мечти.
- Морган Роджерс разкри защо с Коул Палмър могат да се допълват отлично
- Михаил Мудрик разказа как е тренирал по време на допинг наказанието
- Ева Карнейро реагира на думите на Жозе Моуриньо за скандала в Челси
- Ева Карнейро реагира на думите на Жозе Моуриньо за скандала в Челси
- Челси не получи писмени оферти за Енцо Фернандес
- Манчестър Сити предложи 120 млн. евро за Енцо Фернандес
- Лиъм Делап може да напусне Челси, Комо вече направи първи ход
- Манчестър Сити поддържа контакт за Енцо Фернандес, но Челси постави ултиматум
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]