Леман: Кепа трябва да остане титуляр за Арсенал
Бившият вратар на Арсенал Йенс Леман смята, че Кепа Арисабалага трябва да запази мястото си в титулярния състав на "артилеристите“ за следващия мач.
В неделя Кепа допусна фатална грешка във финала за Купата на Лигата срещу Манчестър Сити, която се оказа решаваща за изхода на срещата на "Уембли“.
След паузата за националните отбори Арсенал ще се изправи срещу Саутхемптън в четвъртфиналите за Купата на Англия, а според Леман няма причина испанецът да бъде наказван.
"Кепа ги изведе до финала, той е добър вратар. Направи една грешка, която говори сама за себе си. Опита се да улови топката, което ми харесва, а в останалото изигра добър мач.
Той направи една грешка — това се случва, но Арсенал не отбеляза гол, и това е разочароващо.
Защо да не го оставят на вратата? Кепа е добър вратар, нека играе в мачовете за купите.
Трябва да му се дава игрово време, защото с Рая може да се случи нещо, и тогава ще ви трябва добър резервен вратар, който е уверен в себе си и знае, че треньорът му се доверява“, заяви Леман пред The Sun.
- Арсенал готви оферта за Хулиан Алварес
- Манчестър Юнайтед и Арсенал влизат в битка за Оли Уоткинс
- Арсенал е готов да изслуша оферти за капитана Мартин Йодегор
- Арсенал официално привлече Христос Дзолис
- Арсенал проявява интерес към Ян Диоманде, но ПСЖ остава фаворит за подписа му
- Вилиам Салиба отказа операция, но ще отсъства няколко месеца
- Арсенал намери ли липсващото парче?
- Арсенал привлече сина на Матю Ъпсън от Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]