Челси запазва доверие в Росеньор независимо от класирането
Челси няма намерение да уволнява своя мениджър Лиам Росеньор, дори ако отборът не успее да се класира за Шампионската лига през следващия сезон.
"Сините“ влязоха в паузата за националните отбори със серия от четири поредни загуби във всички турнири, което засили спекулациите около бъдещето на наставника.
Въпреки това, според The Telegraph, ръководството на клуба не възнамерява да променя позицията си спрямо Росеньор, който пое отбора едва през януари и има договор до 2027 година.
От клуба подчертават, че не е справедливо отговорността за евентуален провал да се стоварва върху треньор, дошъл по средата на сезона.
През лятото Росеньор ще получи възможност да проведе пълноценна подготовка, а ръководството планира да подсили състава. Очаква се Челси да привлече поне един централен защитник, полузащитник и нападател.
Що се отнася до вратарския пост, окончателно решение все още няма, но Майк Пендерс ще се завърне от наем и ще се бори за титулярното място.
- Морган Роджерс разкри защо с Коул Палмър могат да се допълват отлично
- Михаил Мудрик разказа как е тренирал по време на допинг наказанието
- Ева Карнейро реагира на думите на Жозе Моуриньо за скандала в Челси
- Ева Карнейро реагира на думите на Жозе Моуриньо за скандала в Челси
- Челси не получи писмени оферти за Енцо Фернандес
- Манчестър Сити предложи 120 млн. евро за Енцо Фернандес
- Лиъм Делап може да напусне Челси, Комо вече направи първи ход
- Манчестър Сити поддържа контакт за Енцо Фернандес, но Челси постави ултиматум
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]