Ливърпул удължи договора на Алисон до 2027 година
Ливърпул удължи договора на своя титулярен вратар Алисон Бекер до края на сезон 2026/27.
Бразилският страж защитава вратата на "червените“ от 2018 година, когато премина от Рома. Оттогава той се утвърди като един от най-важните играчи на отбора и помогна на клуба да спечели редица трофеи.
С Ливърпул 33-годишният вратар спечели 2 титли от Висшата лига, Купата на Англия, 2 Купи на лигата, Шампионска лига и Световното клубно първенство.
Въпреки някои здравословни проблеми през последните години, Алисон продължава да бъде считан за един от най-добрите вратари в света.
Настоящият му договор трябваше да изтече в края на този сезон, но според журналиста Пол Джойс от The Times Ливърпул е активирал клаузата за едногодишно удължаване, която обвързва бъдещето на бразилеца с клуба до лятото на 2027 година.
- Челси спря кошмарната си серия след реми срещу Ливърпул
- Слот обяви добри новини за Ливърпул преди мача с Челси
- Арне Слот: Няма да правим толкова мащабна селекция
- Ливърпул ще се наложи над Челси
- Ливърпул набеляза четирима халфове за летния трансферен прозорец
- Аякс води предварителни разговори с Арне Слот
- Ван Дайк: Сезонът на Ливърпул е разочароващ
- Карагър: Притеснявам се накъде се движи Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]