Нюкасъл се прицели в Доминик Соланке
Нюкасъл следи ситуацията около нападателя на Тотнъм Доминик Соланке.
Според информация на Daily Mail, ръководството на "свраките“ разглежда 28-годишния нападател като възможно решение на проблемите си в атака, след като първият сезон на Ник Волтемаде в английския футбол се оказа труден.
Соланке има и силна връзка с мениджъра на Нюкасъл Еди Хау, тъй като двамата работиха заедно в Борнемут. Именно това прави евентуалния трансфер още по-вероятен.
От клуба планират да отправят оферта през лятото, но много ще зависи от това на коя позиция ще завърши Тотнъм в Висшата лига.
През този сезон Соланке има само 14 участия заради контузии, но въпреки това е реализирал пет гола, като всички те са отбелязани след началото на януари.
- Тотнъм се включва в битката за Хари Уилсън
- Де Дзерби се извини за коментарите си относно Грийнууд
- Тотнъм готви трансфер на Вербрюген при оставане във Висшата лига
- Неста може да стане асистент на Де Дзерби в Тотнъм
- Де Дзерби към феновете на Тотнъм: Готов съм да дам всичко за клуба
- Галас: Тотнъм сбърка с Де Дзерби
- Пожарникарят, който гаси с бензин
- Назначението на Де Дзерби предизвика недоволство сред феновете
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]