Фърдинанд отпадна за мача със Сити
Лидерът в отбраната на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд няма да вземе участие в двубоя срещу Манчестър Сити в неделя на „Олд Трафорд" - тази новина съобщи лично мениджърът на „червените дяволи" Сър Алекс Фъргюсън. Както е известно, водачите в класирането ще излязат един срещу друг в мач от деветия кръг на Висшата лига на Англия, като „гражданите" водят на своите градски съперници с две точки.
Според информацията, след днешната тренировка Сър Алекс е преценил, че Рио не е напълно готов за голямата битка и шотландският специалист е решил да даде почивка на защитника, без да става ясно кой ще играе на неговото място.
„Ние решихме да дадем почивка на Рио. Не сме съвсем уверени, че той може да играе. Но всички останали футболисти ще излязат за двубоя в оптимална форма. Смятам, че нас ни очаква много вълнуващ двубой", заяви Сър Алекс в ефира на Magic 1152.
- Скоулс удари Карик… и после изтри думите си
- Юрген Клоп и Манчестър Юнайтед? Истината зад новите слухове
- Обрат със сагата „Рашфорд“: Барселона още няма договорка с английската звезда
- Скоулс избухна срещу Карик: Юнайтед бе ужасен в последните мачове
- Карик след поражението от Нюкасъл: Боли, но те заслужиха победата
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Нюкасъл шокира Манчестър Юнайтед с човек по-малко
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]