Слот: Равенството щеше да бъде по-справедлив резултат
Мениджърът на Ливърпул Арне Слот призна, че Нотингам Форест не е заслужавал загубата в мача срещу неговия отбор.
Гол на Алексис Мак Алистър в добавеното време донесе победата с 1:0 за Ливърпул в неделния двубой от Висшата лига на "Сити Граунд“.
През по-голямата част от срещата Форест имаше превъзходство в играта, поради което Слот бе принуден да признае, че тимът му е имал и известна доза късмет.
"Когато отбележиш в последната минута, винаги има елемент на късмет. Но толкова много пъти през този сезон се сблъсквахме с обратното. Нямам предвид само, че сме допускали голове в края, макар че и това се случваше. Имам предвид, че често заслужавахме повече, отколкото получавахме.
Равенството щеше да бъде по-справедлив резултат днес, отколкото нашата победа“, цитира Слот Sky Sports.
- Слот: Липсва ни ефективност пред гола през целия сезон
- Ливърпул свика извънредна среща за бъдещето на Слот след тежкия разгром
- Клоп: "Анфийлд" ми липсва
- Слот ще бъде уволнен, ако Ливърпул не се класира за ШЛ
- Ван Дайк: Разбирам защо феновете си тръгнаха
- Гуардиола за първи път в кариерата си с три поредни победи над Ливърпул
- Ван Дайк: Това е тежък удар, но трябва да останем заедно
- Собослай: Липсваше ни характер срещу Манчестър Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]