Гордън не обръща внимание на слуховете около себе си
Нападателят на Нюкасъл Антъни Гордън заяви, че не обръща внимание на спекулациите около бъдещето си.
През последните дни в медиите се появиха слухове, че Ливърпул се готви за живот без Мохамед Салах и е възобновил дългогодишния си интерес към Гордън. Англичанинът е свързван и с евентуален трансфер в Арсенал.
След покера си срещу Карабах в Шампионската лига (1:6), 24-годишният футболист коментира темата, като даде ясно да се разбере, че няма да позволи на слуховете да повлияят на представянето му.
"Същото е, както винаги. Аз нищо не съм чул. Може би първо ще ми кажат на мен, преди да кажат на вас.
До този момент съм се сблъсквал с достатъчно трансферни слухове, за да знам, че повечето от тях са пълни глупости.
Съсредоточен съм върху себе си и върху отбора. В момента това е единственото, което ме интересува.
Ако започнеш да мислиш прекалено напред, играта ти ще пострада.
Повярвайте ми, минавал съм през това и нямам намерение да го правя отново“, цитира Гордън изданието The Sun.
- Антъни Гордън отвърна на критиките на Уейн Руни и Алън Шиърър
- Нюкасъл иска да си върне Андерсън от Нотингам Форест
- Росеньор е недоволен от намесата на съдията Пол Тиърни преди мача с Нюкасъл
- Агентът на Тонали: Топ клубовете може да се борят за него след Мондиал 2026
- Нюкасъл шокира Челси на „Стамфорд Бридж“
- Фен на Барселона отиде на грешния „Сейнт Джеймсис Парк“ и се оказа на 550 км от Нюкасъл
- Манчестър Юнайтед се включи в битката за Сандро Тонали
- Челси може да пострада от надъхан Нюкасъл
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]