Карагър заподозря Росеньор в преструване
Бившият защитник на Ливърпул Джейми Карагър заяви, че Лиам Росеньор в Челси се опитва да изглежда като по-голям треньор, отколкото е.
След като замени Енцо Мареска, Росеньор спечели осем от първите си 11 мача начело на Челси. Въпреки това изказванията му често предизвикват противоречиви реакции, като според някои звучат прекалено смели, дори на моменти комични.
Карагър не смята, че това е правилният подход и се опасява Росеньор да не повтори съдбата на Греъм Потър, който се провали на "Стамфорд Бридж“.
"Когато го гледаш на пресконференциите, имаш усещането, че нещо не е наред.
Не знам дали може да се нарече преструвка, но той се държи като голям треньор. Ако си спомните, когато Греъм Потър беше там, никога нямаше усещането, че пасва на клуба.
Никога не изглеждаше, че има характера или силата да води такъв отбор. Интересно дали и тук няма да се получи нещо подобно.
Понякога просто гледаш някого и усещаш, че не изглежда правилно. Дали се преструва или наистина вярва в себе си – не мисля, че този човек е слаб. Все още не знаем дали е достатъчно добър. Това ще се разбере с времето“, цитира Карагър Daily Mirror.
- Челси няма да има сили за обрат срещу ПСЖ
- Челси е готов да даде шанс на Меси
- Росеньор е недоволен от намесата на съдията Пол Тиърни преди мача с Нюкасъл
- Челси започва преговори за нов договор с Леви Колуил
- Нюкасъл шокира Челси на „Стамфорд Бридж“
- Рийс Джеймс: Можех да печеля повече другаде, но Челси е моят дом
- Наказаха Педро Нето за един мач и глоба от 70 хиляди паунда
- Челси удължи договора на капитана Рийс Джеймс до 2032 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]