От Ман Юнайтед се насочват към защитник на Барса
Ръководителят на отдела за набиране на персонал в Манчестър Юнайтед, Кристофър Уивел, е предложил на ръководството на клуба защитника на Барселона Алекс Балде , съобщава журналистът Бен Джейкъбс за The United Stand.
Според източника, 22-годишният футболист иска да продължи кариерата си в каталунския клуб. В момента "червените дяволи“ не са водили разговори с "блаугранас“, нито със самия Балде.
Този сезон испанският защитник е участвал в 32 мача във всички състезания, като е дал три асистенции. Настоящият му договор с клуба е до лятото на 2028 г. Според информация на Transfermarkt, пазарната му стойност е 60 милиона евро.
- Ман Юнайтед набеляза четири основни цели за лятната селекция
- Рой Кийн: Има по-добри варианти от Карик
- Невил: Правилно е Манчестър Юнайтед да се раздели с Каземиро
- Руни: Манчестър Юнайтед трябва да остави Карик
- Карик: Щастливи сме, че имаме Брунo в Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед повали Астън Вила в битката за челната тройка
- Карик: Магуайър трябва да получи повиквателна за Англия
- Сър Ратклиф похвали Карик, но без обещания
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]