Тотнъм се свърза с Диего Симеоне
Представители на английския клуб Тотнъм са се свързали със старши треньора на Атлетико Мадрид Диего Симеоне , съобщава Indykaila News в социалната мрежа X. Според източник, на лондончани е било казано, че аржентинският специалист е готов да разгледа всякакви предложения за работа, считано от следващото лято.
Тотнъм преди това уволни Томас Франк, който беше старши треньор на Тотнъм от лятото на 2025 г. Симеоне е начело на Атлетико от 2011 г.
След 26 кръга от английската Висша лига този сезон, Тотнъм е на 16-то място в класирането с 29 точки. В следващия си мач от Висшата лига, Тотнъм ще се изправи срещу Арсенал у дома.
- Тотнъм е близо до ново попълнение
- Томас Франк няма да се завърне към треньорството това лято
- Даниел Леви продава по-голямата част от дела си в Тотнъм
- Официално: Тотнъм привлече Анди Робъртсън
- Тотнъм е близо до привличането на Маркос Сенеси като свободен агент
- Тотнъм иска 24-годишен доказан вратар от ШЛ
- Тотнъм започна мащабно разследване заради многото контузии
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]