Пеп: Холанд ще вкарва до края на живота си
Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола обясни защо нападателят Ерлинг Холанд напоследък се затруднява да вкарва от игра. Норвежецът е отбелязал един гол в последните си девет мача за клуба - от дузпа срещу Брайтън във Висшата лига.
"Отборът трябва да играе по-добре, да създава повече положения и тогава той ще вкарва. Никога не подценявайте нападателите или голмайсторите, защото те винаги ще ви заглушат. Той ще вкарва до края на живота си, това е сигурно“, цитира City Xtra думите на Гуардиола на страницата си в социалните мрежи X.
Общо Холанд е изиграл 32 мача във всички състезания този сезон, в които е отбелязал 26 гола и е дал четири асистенции.
- Манчестър Сити може да бъде наказан с отнемане на 40 до 60 точки
- Гуардиола: Никога няма да се предадем
- Гуардиола се надява Родри да подпише нов договор
- Гуардиола бе забелязан на мач от трета италианска дивизия
- Гуардиола призова играчите на Сити да се насладят на коктейли
- Мареска вече е фаворит да стане следващ мениджър на гранд от ВЛ
- Ман Сити се доближи на две точки от върха след дубъл на О'Райли
- Геният срещу системата: новата дилема на големите клубове
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]