Ман Юнайтед е готов да преговаря с Майно
Манчестър Юнайтед е готов да започне преговори с халфа Коби Майно за нов договор.
Само преди няколко седмици перспективите на Майно в Юнайтед бяха несигурни, като пресата съобщи, че Коби е готов да напусне родния си клуб не само под наем, но и за постоянно.
Уволнението на Рубен Аморим като мениджър на Юнайтед обаче промени всичко за 20-годишния англичанин, който вече не обмисля нов клуб.
Майно започна първия мач на Юнайтед под ръководството на Майкъл Карик, който замени Аморим, и помогна на "червените дяволи“ да осигурят зашеметяваща победа с 2:0 над Манчестър Сити.
И след като Юнайтед се сбогува с Каземиро в края на сезона, клубът сега е нетърпелив да реши дългосрочното бъдеще на Майно.
Според Sky Sports, Юнайтед вече е установил контакт с представителите на Коби и е изразил готовност да обсъди условията на нов договор, който би позволил на Майно да изравни заплатата си със съотборниците си от първия отбор.
Настоящият договор на Коби изтича в края на следващия сезон, но Юнайтед има опция за 12-месечно удължаване.
- Манчестър Юнайтед няма да намали цената на Рашфорд за Барселона
- Евра: Бих приел Коул Палмър в Манчестър Юнайтед с отворени обятия
- Ман Юнайтед е готов да се насочи към звезда на Барселона
- Скоулс отрече атака към Карик: Не съм искал да го обидя
- Наполи бърза да върже Мактоминей: нов договор и по-висока заплата за шотландеца
- Евра: Луис Енрике е мечтаният треньор за Манчестър Юнайтед
- Ман Юнайтед осъществи контакт с цел, която би могла да замени Каземиро
- Гуардиола: Сити е готов за силен финал на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]