Палас иска 35 млн. за Матета
Кристъл Палас е готов да пусне нападателя Жан-Филип Матета през януари само за 35 милиона паунда.
Миналата седмица Палас отхвърли оферта от Ювентус на стойност 26 милиона паунда за Матета.
Гигантите от Серия А бяха готови да наемат Жан-Филип до края на сезона за 1,7 милиона паунда, с опция за откупуване за 24,3 милиона паунда, ако бъдат изпълнени определени условия.
Докато Ювентус обмисляше дали да подобри офертата си, Палас продаде капитана Марк Гехи на Манчестър Сити за 20 милиона паунда плюс бонуси.
Поради това Daily Mail твърди, че Палас сега ще пусне Матет, чийто договор изтича в края на следващия сезон, само за 35 милиона паунда.
28-годишният французин е започнал всеки от 22-те мача на Палас във Висшата лига този сезон, отбелязвайки осем гола.
- Хеттрикът на Жоао Педро смаза Астън Вила
- Сака реши мач №300: Арсенал измъкна ценна победа срещу Брайтън
- Ман Сити се препъна срещу Нотингам Форест и изостана на 7 точки от върха
- Мениджърът на Брайтън за Арсенал: Губят прекалено много време за корнери
- Ман Юнайтед търси ново ляво крило през лятото, потвърди Майкъл Карик
- Росеньор защити Гарначо: Свирканията показват колко e опасен
- Астън Вила фаворит за звездата на Фулъм Хари Уилсън
- Манчестър Юнайтед набеляза Тайлър Адамс за лятната селекция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]