Тотнъм все още не е взел решение за Франк
Шефовете на Тотнъм все още не са взели окончателно решение, но активно проучват варианти за смяна на старши треньора си.
В събота Тотнъм претърпя домакинска загуба с 2:1 от Уест Хем, като решителният гол бе допуснат в добавеното време. "Шпорите“ остават в долната половина на таблицата, след като са спечелили само един от последните си седем мача от Висшата лига.
Според Sky Sports, денят след дербито, шефовете на Тотнъм са се срещнали, за да обсъдят бъдещето на Франк, но след срещата не е взето решение.
Очаква се Франк да даде пресконференцията си в понеделник, преди домакинския мач на клуба от Шампионска лига срещу Борусия Дортмунд във вторник вечерта.
Междувременно шефовете на Тотнъм търсят треньор, който би могъл да поеме поста до края на сезона, ако 52-годишният датчанин бъде уволнен.
Първоначално ръководството бе подготвено за трудности през първия сезон на Франк и възнамеряваше да се придържа към дългосрочен план, но след загубата от Уест Хем нивото на токсичност на стадион "Тотнъм Хотспър“ достигна нов връх и това можеше да е точката, от която няма връщане назад.
- Тотнъм е близо до ново попълнение
- Томас Франк няма да се завърне към треньорството това лято
- Даниел Леви продава по-голямата част от дела си в Тотнъм
- Официално: Тотнъм привлече Анди Робъртсън
- Тотнъм е близо до привличането на Маркос Сенеси като свободен агент
- Тотнъм иска 24-годишен доказан вратар от ШЛ
- Тотнъм започна мащабно разследване заради многото контузии
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]