Клоп определи два приоритетни варианта за завръщането си
Юрген Клоп, който в момента заема позиция във футболния отдел на Ред Бул, е решил какви са плановете му за бъдещето.
Както съобщи журналистът Флориан Плетенберг , германецът е готов да се завърне към треньорската работа само за два конкретни проекта: Реал Мадрид и германския национален отбор.
Според наличната информация, ако Реал Мадрид направи конкретно предложение за сътрудничество за следващия сезон, Клоп ще бъде готов сериозно да обмисли този вариант. Припомняме, че специалистът остана без треньорска практика, след като напусна Ливърпул през 2024 г., който ръководеше в продължение на девет години.
Ситуацията в мадридския клуб в момента е нестабилна. Реал Мадрид се раздели с Чаби Алонсо в понеделник, назначавайки на негово място Алваро Арбелоа. Под ръководството на новия треньор обаче "кремавите“ вече успяха да отпаднат от Купата на Испания, губейки с 2:3 от Албасете .
- Арне Слот се сбогува с Ливърпул след уволнението си
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Ливърпул уволни Арне Слот, Ираола е фаворит за наследник
- Саудитски клуб отправи примамлива оферта към Мохамед Салах
- Челси следи внимателно ситуацията около Флориан Вирц
- Ливърпул натиска за бърза сделка с Яан Диоманде
- ПСЖ е фаворит за подписа на Ибрахима Конате
- Жаке обясни защо е избрал Ливърпул, а не Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]