Нюкасъл Юнайтед се готви да обяви планове за нова тренировъчна база
Нюкасъл Юнайтед се готви да обяви планове за изграждане на нова тренировъчна база на стойност 200 милиона паунда.
Тъй като ремонтът на стадион "Сейнт Джеймсис Парк“ все още не е решен, новото съоръжение ще бъде първата голяма инвестиция от саудитските собственици на Нюкасъл.
Според Daily Mail, по-късно тази година Нюкасъл ще започне да изпълнява плановете си за новото съоръжение, което ще бъде разположено близо до летището на града, на осем километра от "Сейнт Джеймсис Парк“.
След приключване на процеса по придобиване на земя, Нюкасъл ще започне строителство, което се очаква да отнеме приблизително две години.
Новото съоръжение на Нюкасъл ще бъде едно от най-добрите в световния футбол. Клубът дори планира да построи малък стадион.
- Борнемут удари Нюкасъл като гост и се изкачи в топ 8
- Анонс на 33-ти кръг от Висшата лига
- Моуриньо отново във Висшата лига? Нюкасъл обмисля сензационен ход
- Антъни Гордън обмисля трансфер през лятото
- Байерн готви оферта за Антъни Гордън – Компани търси конкуренция за Луис Диас
- Матета донесе драматична победа на Кристъл Палас над Нюкасъл
- Финансовите трикове или как системата облагодетелства богатите
- Челси и Нюкасъл се борят за звезда на стойност 50 милиона евро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]