Арсенал готви 80 млн. за нападател на Реал Мадрид
Арсенал възнамерява да отправи оферта към Реал Мадрид за турския нападател Арда Гюлер. Сделката може да достигне 80 милиона евро, според журналиста и вътрешен човек Екрем Конур, който съобщи това в профила си в социалните мрежи.
Преди това се съобщаваше, че Ливърпул и Манчестър Юнайтед проявяват интерес към играча. "Лос Бланкос“ обаче не са склонни да се разделят с 20-годишния нападател, виждайки го като част от дългосрочния проект на клуба.
През настоящия сезон 2025/2026 нападателят изигра 27 мача, в които отбеляза три гола и направи осем асистенции. Арда Гюлер играе за Реал Мадрид от юли 2023 г. Договорът на турския халф с клуба е до юни 2029 г. Transfermarkt го оценява на 90 милиона евро.
- Артета: Магията на Езе е причината да бъде в Арсенал
- Арсенал победи Байер и се класира за четвъртфиналите на Шампионска лига
- Арсенал ще пречупи Байер
- Родри предупреди Арсенал и Реал
- Ролфес: Байер би се радвал да върне Кай Хаверц
- Джон Тери сравни 16-годишния талант на Арсенал с Лионел Меси
- Гуардиола не се предава: Битката за титлата още не е приключила
- Артета е възхитен от 16-годишния герой на Арсенал Макс Доуман
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]