Ръководството на Ман Юнайтед ще се срещне със Солскяер и Карик
Ръководството на Манчестър Юнайтед ще проведе специални срещи с Оле Гунар Солскяер и Майкъл Карик, които може да заемат поста временен мениджър на "червените дяволи", съобщават британските медии в сряда.
В понеделник Юнайтед уволни Рубен Аморим, който беше начело на отбора от ноември 2024 година. Дарън Флетчър ще бъде начело на Манчестър Юнайтед за днешния мач от Висшата лига срещу Бърнли.
Ръководството на Манчестър Юнайтед планира да назначи временен мениджър до края на сезона, след което ще проведе задълбочен анализ и ще намери постоянен заместник, пише The Athletic.
След разговорите, които се състояха във вторник, Солскяер се смята за фаворит за поста, но окончателно решение ще бъде взето след лични срещи с кандидатите. Очаква се Дарън Флетчър да ръководи Манчестър Юнайтед поне в два мача.
Солскяер беше начело на Юнайтед между 2018 и 2021 година.
- Челси и Манчестър Юнайтед в трансферна битка за Садики
- Манчестър Юнайтед следи Мален след силната му форма в Рома
- Слот: Салах ще се завърне преди края на сезона
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед следят ситуацията с Чуамени
- Юнайтед ще удари Ливърпул в Манчестър
- Манчестър Юнайтед готви оферта за Леао с включени играчи
- Бруно изчаква гаранции за бъдещето си в Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед се отказва от Андерсон заради цена от £120 млн
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]