Челси е готов да плати 160 млн. за Жуниор
Челси планира да подсили състава си с крилото на Реал Мадрид Винисиус Жуниор през зимния трансферен прозорец. Според The Guardian, английският клуб е готов да плати 160 милиона евро за трансфера на бразилеца.
Винисиус Жуниор играе за Реал Мадрид от лятото на 2017 г. Бразилският клуб Фламенго плати 45 милиона евро за трансфера му. Договорът на Винисиус с Реал Мадрид изтича през лятото на 2027 г. По-рано се съобщаваше, че страните не са успели да постигнат споразумение за нов договор.
Крилото е участвало в 19 мача от Ла Лига този сезон, като е отбелязало пет гола и е направило шест асистенции.
- Френската федерация застана зад Уесли Фофана след расистки обиди
- Челси е готов да се раздели с Трево Чалоба през лятото
- Хаман: Челси трябва да покани Диего Симеоне
- Евертън направи Делап своя цел номер едно
- Росеньор не смята младостта за причина за проблемите на Челси с дисциплината
- Росеньор отказа да обвини Фофана за изпуснатата победа
- Челси се подхлъзна срещу предпоследния
- Лавия може да играе срещу Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]