Ливърпул все още може да обърне ситуацията със Семеньо
Ливърпул все още може да се опита да привлече нападателя на Борнемут Антоан Семеньо.
Според скорошни слухове, Челси и Тотнъм са решили да не участват в надпреварата за Семеньо, докато Антоан предпочита Манчестър Юнайтед и Манчестър Сити.
Според BBC, Семеньо иска да уреди бъдещето си до откриването на зимния трансферен прозорец на 1 януари, но The Telegraph твърди, че все още има шанс за неочакван обрат в тази сага.
Тази изненада може да дойде от Ливърпул, чийто спортен директор Ричард Хюз доведе Семеньо в Борнемут от Бристъл Сити през 2023 г. "Червените“ следят ситуацията и скоро трябва да вземат решение.
Заслужава да се отбележи, че Семеньо може да бъде закупен от Борнемут срещу фиксирана такса от 65 милиона паунда между 1 и 10 януари.
- Слот разчита на Исак след тежката контузия на Екитике
- Евертън ще задържи Ливърпул в дербито
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
- Реймс подкрепи Екитике след тежката контузия
- Слот: Ливърпул ще трябва да продава, за да купува през лятото
- Фенове на Ливърпул бесни след видео със Слот след отпадането от ПСЖ
- Ван Дайк: ПСЖ заслужаваше да продължи напред
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Ангело Щилер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]