Юве може да включи Дейвид в трансфера на Тонали
Ювентус обмисля трансфер на халфа на Нюкасъл Сандро Тонали . "Свраките“ са готови да пуснат италианския национал, ако получат подходяща оферта, според La Gazzetta dello Sport.
Според източника, клубът от Торино може да се опита да привлече Тонали под наем със задължение за откупуване, при условие че се класира за Шампионската лига през следващия сезон. Ювентус също така обмисля да включи нападателя Джонатан Дейвид в сделката за подписване с халфа на Нюкасъл.
Този сезон Тонали е участвал в 24 мача във всички състезания, като е дал четири асистенции. Настоящият му договор с клуба е до лятото на 2028 г. Според информация в Transfermarkt, пазарната му стойност е 75 милиона евро.
- Окан Бурук: Бе ни трудно дори и срещу десетима от Юве
- Киелини: Новият договор на Спалети не подлежи на съмнение
- Осимен: Знаех, че ще бъде кошмар в Торино
- Киелини след отпадането: За щастие, на мястото на Кели не бях аз
- Локатели: Идва ми да плача
- Юве – Галатасарай: Героичната борба не е достатъчна
- Дел Пиеро: Интер бе посредствен, Юве е изправен пред титанично изпитание
- Юве ще вкара три гола, но това няма да е достатъчно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]