Мареска: Продължаването на растежа е най-важното нещо
Мениджърът на Челси Енцо Мареска разкри кое е начело в списъка му с желания за 2026 година.
"Продължаването на растежа е най-важното нещо. Контузиите са нормални, когато играеш на всеки два или три дни, но разбира се, ако всички играчи са здрави, това би било най-добре. Но ще се опитаме да намерим решения мач по мач.
Състезаваме се в четири турнира и сме в много добра позиция в момента. Състезаваме се, справяме се добре, но има много мачове през януари и февруари, така че ще насочим поглед към март“, цитира официалния уебсайт на Челси думите на Мареска.
Челси е четвърти в класирането на английската Висша лига с 29 точки от 17 мача.
- Тод Боели и Марк Уолтър са близо до оттегляне от Челси
- Манчестър Сити подновява преговорите за Енцо Фернандес
- Михаил Мудрик готов да напусне Челси под наем заради игрова практика
- Морган Роджерс разкри защо с Коул Палмър могат да се допълват отлично
- Михаил Мудрик разказа как е тренирал по време на допинг наказанието
- Ева Карнейро реагира на думите на Жозе Моуриньо за скандала в Челси
- Ева Карнейро реагира на думите на Жозе Моуриньо за скандала в Челси
- Челси не получи писмени оферти за Енцо Фернандес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]