Аморим потвърди загубата на Бруно
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим потвърди загубата на капитана Бруно Фернандеш, свързана с контузия.
Фернандеш получи контузията в края на първото полувреме на мача от Висшата лига в неделя срещу Астън Вила, като бе заменен от Лисандро Мартинес на полувремето.
След загубата с 2:1, Аморим оплака разпространението на контузии и предположи, че отсъствието на Фернандеш ще продължи седмици.
"Наистина е странно. Имахме толкова много проблеми тази година, особено в този момент, но трябва да се справим с тях.
Това е контузия на меките тъкани. Мисля, че ще пропусне няколко мача, но не съм сигурен. Да видим. Не искам да говоря за неща, които не можеш да контролираш.
Говорим за човек, който винаги е на разположение, така че може да се върне доста бързо. Коби (Майно) липсва, Бруно липсва. Ще видим. Няма извинения. Трябва да спечелим следващия мач и ще се опитаме да спечелим следващия мач“, заяви Аморим.
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
- Рой Кийн: Все още съм разочарован от начина, по който Сър Фъргюсън се раздели с мен
- Манчестър Юнайтед води преговори с Люис Хол
- Едерсон минава медицински прегледи за Манчестър Юнайтед в Ню Йорк
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Челси следят Тайлър Адамс
- Рашфорд едва ли ще играе отново за Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]