Мареска за слуховете за Ман Сити: 100% спекулация
Мениджърът на Челси Енцо Мареска коментира слуховете, че може да поеме поста мениджър на Манчестър Сити, ако Пеп Гуардиола напусне клуба.
"Това не ме засяга, защото знам, че е 100% спекулация. Нямам време за такива неща. Имам договор тук, вероятно до 2029 г. Фокусиран съм върху този клуб и се гордея, че съм тук.
Преди седмица същото се случи в Италия с Ювентус. Не му обръщам никакво внимание. Важно е да се разбере защо се появи тази новина, но това са само спекулации“, заяви Мареска.
- Боели продава билети за полуфинала на Челси на силно завишени цени
- Егбали: Челси ще търси повече готови играчи за следващата стъпка
- Карик: Манчестър Юнайтед показа характер след загубата от Лийдс
- Росеньор: Доминирахме, но една грешка ни струваше мача
- Манчестър Юнайтед измъкна минимална победа над Челси
- Челси обмисля продажба на Енцо Фернандес
- Егбали: Смяната на Мареска не бе планирана
- Челси обвърза Кайседо до 2033 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]