Холанд: Спокоен съм в Ман Сити
Нападателят на Манчестър Сити Ерлинг Холанд говори за удължаване на договора си с "гражданите“ за 10 години и заяви, че е щастлив да играе във Висшата лига.
"Подписах го и заради разговори с ръководството и планове за следващите години – исках да бъда част от това. Спокоен съм, фокусиран и много щастлив тук. Това е наистина добро място за развитие. И в крайна сметка Англия е футболна страна. Мисля, че това е най-доброто място за игра на футбол“, заяви Холанд.
25-годишният нападател е записал 20 участия за клуба във всички състезания този сезон, като е отбелязал 20 гола и е дал три асистенции. Настоящият му договор с отбора е до юни 2034 г. Според Transfermarkt стойността му е 200 милиона евро.
- Давид Силва: Гуардиола не дава много свобода, но е гений
- Холанд се подигра с Карагър
- Алонсо обясни отсъствието на Мбапе срещу Ман Сити
- Ман Сити ще надделее на гости на Палас
- Гуардиола: Все още не сме готови да се борим за спечелване на ШЛ
- Холанд се доближи до Ван Нистелрой по брой голове в ШЛ
- Гуардиола: Можехме да се справим по-добре
- Алонсо: Нямаме за какво да съжаляваме
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]