Макаитър предупреди Ливърпул за Гехи
Бившият халф на Ливърпул Кейси Макатиър предупреди, че "червените“ рискуват да изпуснат капитана на Кристъл Палас Марк Гехи следващото лято.
Трансферът на Гехи в Ливърпул за 35 милиона паунда се провали в последния ден от летния трансферен прозорец.
Ливърпул продължава да се интересува от Гехи, чийто договор изтича в края на сезона, но Макатиър предупреждава, че настоящият спад на "червените“ може да попречи на кандидатурата им за него.
"Когато си свободен агент, всички врати са отворени. Този статус въвлича Байерн, Реал Мадрид, Барселона и други клубове.
Ако Ливърпул претърпи спад, няма гаранция, че ще се класира за Шампионска лига, а това може да е точно това, което Гехи иска, когато напусне като свободен агент.
Той може също да иска промяна в културата или нещо подобно. Може да се окаже в Реал Мадрид, защото Гехи е истински талант, който веднага би станал титуляр в първия отбор. Наистина е тревожно, че Ливърпул го изпусна“, заяви Макаитър.
- Ливърпул срещу Рексъм на „Янки Стейдиъм“: английските клубове тръгват на лятно турне в САЩ
- Ливърпул няма да връща Куанса това лято въпреки проблемите в защита
- Ван Дайк след шокиращата загуба: Бяхме бавни и предвидими
- Джерард разкритикува Ливърпул след шокиращата загуба от Уулвс
- Лоши новини за Ливърпул: новото попълнение Жереми Жаке ще бъде оперирано
- Исторически антирекорд за Ливърпул след драмата с Уулвс
- Арне Слот коментира загубата от Уулвс
- „Вълците“ удариха Ливърпул в добавеното време
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]