Дисаси ще бъде възстановен в първия отбор на Челси
Защитникът Аксел Дисаси ще бъде възстановен в първия отбор на Челси.
Дисаси не успя да напусне Челси миналото лято, въпреки че от самото начало знаеше, че няма място в плановете на мениджъра Енцо Мареска.
Дисаси игра за отбора на Челси до 21 години само миналата събота, носейки капитанската лента. Sky Sports обаче очаква Дисаси скоро отново да бъде част от първия отбор, въпреки че Мареска изключи тази възможност през септември.
Тази мярка ще бъде временна и се очаква 27-годишният французин да напусне лондонския клуб през януари, оставяйки Рахим Стърлинг единствения играч, който Мареска е оставил в немилост.
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Реал Мадрид започна действия по привличането на Енцо Фернандес
- Челси е готов да се раздели с Габриел Слонина
- Тод Боели навлиза в последната година от мандата си като президент на Челси
- Шаби Алонсо вече се запознава с Челси преди официалното си встъпване в длъжност
- Лиъм Делап иска да остане в Челси въпреки трудния първи сезон
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]