Копенхаген се насочи към играч на Нюкасъл
Защитникът на Нюкасъл Юнайтед и шведския национален отбор Емил Крафт е привлякъл интерес от страна на Копенхаген, според Shields Gazette.
Датчаните вероятно ще се опитат да подпишат с шведа през януари. Настоящият договор на играча с "свраките“ е до лятото на 2026 г. Крафт е записал само един титуляр за Нюкасъл Юнайтед този сезон.
Емил Крафт играе за Нюкасъл Юнайтед от 2019 г., като е изиграл 106 мача за "свраките“, в които е отбелязал един гол и е дал три асистенции. В автобиографията си шведът има и престои в Амиен, Болоня и други клубове.
- Тонали: Важното е, че продължаваме
- Еди Хау: Няма значение кой е следващият ни съперник
- Нюкасъл елиминира Карабах след зрелищно 3:2 на „Сейнт Джеймсис Парк“
- Нюкасъл – Карабах: Мач за статистиката
- Гордън не обръща внимание на слуховете около себе си
- Ман Сити ще се затрудни срещу Нюкасъл този път
- Хау е близо до поставяне на клубен рекорд в ШЛ
- Гордън подобри три рекорда на Нюкасъл Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]