Екитике: Исак е страхотен и не се притеснявам
Нападателят на Ливърпул Уго Екитике коментира конкуренцията в атакуващата линия и евентуалното взаимодействие с Александър Исак.
"Можем да играем заедно. Досега имахме възможност да играем заедно само през едното полувреме, така че е твърде рано да се каже със сигурност. Исак е страхотен играч и не се притеснявам: с времето играчи като него развиват по-добро разбирателство един с друг.
Уверен съм, че мога да играя не само редом с него, но и редом с всеки друг нападател. Очевидно е, че не всеки може да е на терена едновременно, но аз се наслаждавам на играта и мога да се разбирам с всеки атакуващ партньор“, заяви Екитике.
Екитике има три гола и една асистенция в 10 мача от Висшата лига този сезон. Исак има една асистенция в четири мача.
- Ливърпул се интересува от Пулишич
- Ливърпул се насочи към защитник на Барселона
- Ливърпул се справи със Съндърланд
- Ал-Итихад преговаря със Салах
- Слот: Не сме на нивото на Ливърпул
- Слот: Това е най-трудният сезон в кариерата ми
- Семейна трагедия сполетя Салах
- Невил: Никой съдия не бива да отменя гола на Черки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]