Тери: Азар, бе удоволствие да играя с теб
Бившият защитник на Челси Джон Тери коментира приемането на бившия му съотборник Еден Азар в Залата на славата на Висшата лига.
"Еден, Джон Тери е. Надявам се да си добре. Поздравления за приемането ти в Залата на славата на Висшата лига! Това е фантастично постижение.
Беше удоволствие да играя с теб и вярвам, че си най-великият играч на Челси за всички времена. Беше сбъдната мечта да имаш играч с такива умения в отбора си. Играчи като теб са тези, които вдъхновяват феновете, вдъхновяват съотборниците ти и ужасяват противниците.
Обичам те безумно и знам, че всички фенове на Челси също. Беше удоволствие да играя с теб и да спечелим толкова много трофеи заедно – а някои от тях постигнах благодарение на играчи като теб. Така че, огромно благодаря и сърдечни поздравления“, заяви Тери.
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
- Тотнъм се прицели в директор на Челси
- Росеньор предупреди Челси: Следващият червен картон ще има последствия
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
- Емери готви трансферен удар: Астън Вила се насочва към нападател на Челси
- Челси и Вила няма да се победят
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]