Тотнъм с интерес към Глен Джонсън
Тотнъм е заинтересован от услугите на защитника на Ливърпул Глен Джонсън, съобщава Daily Mirror. Според изданието, „шпорите" са готови да предложат за 27-годишният футболист 13 милиона паунда и най-вероятно ще го направят през зимния трансферен прозорец. Договорът на англичанина с „червените" е до 30 юни 2015 година.
През настоящия сезон Джонсън игра за Ливърпул само десет минути, след което получи рецидив на травмата от предсезонната подготовка на отбора, която го извади от строя за неопределен срок.
Официално съобщение от страна на двата клуба относно тази информация все още няма.
- Манчестър Юнайтед и Тотнъм продължават битката за Матеуш Фернандеш
- Тотнъм продаде Алехо Велис на бразилския Баия
- Тотнъм изкушава Сандро Тонали със заплата от 275 000 паунда седмично
- Добри новини за Аржентина: Кристиан Ромеро избегна сериозна контузия
- Тотнъм започна преговори с Антонин Кински за нов договор
- Тотнъм е близо до привличането на Мартин Дубравка
- Тотнъм започна преговори за крило на Манчестър Сити за 50 милиона евро
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]