Аморим: Звукът от трибуните бе невероятен
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим говори за подкрепата на феновете в мача от 9-ия кръг на Висшата лига срещу Брайтън (4:2).
"Мисля, че шумът на стадиона след третия гол бе просто невероятен. Бе нещо необичайно, специален момент. Разбира се, бяхме фокусирани върху мача, но има неща, които усещаш само в този клуб, на този стадион. Беше наистина странно - звукът от трибуните бе невероятен. Дори когато пристигнахме за първи път за мача, усетих, че атмосферата около нас - с играчите, с феновете - е различна. Не бе напрежение, а вълнение, радост от това да излезеш на терена пред феновете си. А това е специално чувство. Увереността е нормална, тя идва с победите“, заяви Аморим.
Манчестър Юнайтед в момента е четвърти в класирането на Висшата лига с 16 точки.
- Манчестър Юнайтед обмисля привличането на Карл Дарлоу
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
- Шейх Джасим няма намерение да подновява интереса си към Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед си постави цел: титлата във Висшата лига до две години
- Част от семейство Глейзър обмисля продажба на дяловете си в Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед замрази преговорите за нов договор на Бруно Фернандеш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]