Карагър: Ливърпул няма да спечели Висшата лига с тази защита
Легендата на Ливърпул Джейми Карагър заяви, че "червените“ няма да защитят титлата си във Висшата лига с представянето си в защита, което показаха срещу Манчестър Юнайтед.
Миналата неделя Ливърпул претърпя домакинска загуба с 2:1 от Юнайтед. Отборът на Арне Слот показа слаби резултати и Карагър не се тревожи за това. Джейми е по-загрижен за защитата.
"Вижте, те ще започнат да вкарват отново след няколко мача, но когато казваме, че статистиката на Ливърпул е по-добра от тази на Манчестър Юнайтед, това беше предположението преди мача.
Ливърпул има много по-добър отбор от Манчестър Юнайтед, така че не могат да кажат: "О, нямахме късмет. Вижте нашите шансове или нашия xG, имахме повече докосвания в наказателното поле на противника.“
Очакваше се - Ливърпул има много по-добър отбор от Манчестър Юнайтед.
И ако на Манчестър Юнайтед е писано да дойде на Анфийлд и да спечели, ще трябва да е така. Късен гол, малко късмет тук-там.
Но Манчестър Юнайтед имаше своите шансове през първото полувреме. Ливърпул бяха напълно неадекватни в защита и докато не подобрят това, няма да спечелят лигата“, заяви Карагър.
- Ясно е какво мисли ръководството на Ливърпул за Салах
- Слот обясни отсъствието на Салах срещу Лийдс
- Ал-Хилал се интересува от Салах
- Мърфи: Салах мисли, че светът се върти около него
- Собослай: Не разбирам какво става
- Невил: Ливърпул се самоунищожи
- Салах избухна срещу Ливърпул и Слот
- Ливърпул два пъти изпусна Лийдс за полувреме (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]