Арсенал постави уникален рекорд във ВЛ
Арсенал постави уникален рекорд във Висшата лига, като стана първият отбор в историята на турнира, отбелязал 10 гола от статични положения в осем мача. Никой отбор не е отбелязвал 10 или повече гола по-бързо от това, според Squawka в социалните медии X.
"Артилеристите“ в момента заемат първото място в класирането на Висшата лига. Отборът на Микел Артета е с три точки пред втория Манчестър Сити.
Настоящият шампион на Англия Ливърпул допълва челната тройка с 15 точки от осем мача.
- Калъм Уилсън: Голът срещу Арсенал трябваше да бъде признат
- Уейн Рууни похвали VAR след отменения гол на Уест Хем срещу Арсенал
- Леандро Тросар: Изпитах огромно облекчение след отменения гол
- Нуно Ешпирито Санто: Дори съдиите вече не знаят кое е нарушение
- Джаръд Боуен: Ако това е нарушение, нека го свирят всеки път
- Микел Артета: Съдията беше прав да отмени гола на Уест Хем
- Късен гол на Тросар донесе ценна победа на Арсенал срещу Уест Хем
- Гуардиола към Уест Хем: Давайте, „чукове“!
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]