Шон Дайк се съгласи да оглави Нотингам Форест
Шон Дайк е дал устно съгласие да заеме вакантния пост на мениджър на Нотингам Форест.
В събота Форест претърпяха домакинска загуба с 3:0 от Челси и веднага след мача от Висшата лига, горските“ обявиха уволнението на Анж Постекоглу.
Собственикът на Форест Евангелос Маринакис разглеждаше няколко кандидати за заместник на Постекоглу, включително Марко Силва от Фулъм и бившия мениджър на Манчестър Сити Роберто Манчини.
Но в крайна сметка, според Sky Sports, Форест избра Дайч, който има богат опит в борбата за изпадане във Висшата лига, ситуация, в която горските“ рискуват да бъдат въвлечени.
Дайк в момента е без клуб, след като беше уволнен от Евертън през януари.
- Бернардо Силва избухна: Всички спорни решения са срещу Манчестър Сити
- Скоулс избухна срещу Карик: Юнайтед бе ужасен в последните мачове
- Карик след поражението от Нюкасъл: Боли, но те заслужиха победата
- Артета отвърна на Хюрцелер: Явно всички говорят само за играчите на Арсенал
- Хюрцелер атакува Арсенал: Това не бе футбол
- Гуардиола защити Арсенал: Шампионът никога не може да бъде „лош“
- Деле Али се завърна в Тотнъм – тренира с клуба, за да рестартира кариерата си
- Ираола остава? Треньорът на Борнемут е близо до нов договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]