Скоулс смята, че Арсенал показва шампионски футбол
Легендата на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс призна, че Арсенал в момента играе футбол, достоен за шампиони на Висшата лига.
Според Скоулс, в началото на сезона той е бил скептичен относно шансовете на Арсенал да спечели титлата, но победите над Нюкасъл и Уест Хем, два трудни съперника за "артилеристите“, са променили мнението му.
"Мисля, че винаги можеш да усетиш как един добър отбор се налага, както Манчестър Сити прави от няколко години. Те все още не са стигнали до точката на спечелване на лигата, но като ги гледаш, знаеш, че са добри.
Никога не съм виждал това в Арсенал в началото на сезона, до мача с Нюкасъл. Те се отпуснаха малко, започнаха да използват Еберечи Езе, а Едегор се върна в стартовия състав.
Изведнъж те играеха футбола, който бихте очаквали от отбор, печелил лигата. Говорейки за това на какво са способни, никога няма да разбереш със сигурност, докато не го направят“, цитира Скоулс Football.London.
- Манчестър Сити пое инициативата в битката за титлата след успех над Арсенал
- Артета използва нестандартен метод за мотивация
- Холанд: Не усещам напрежение преди „финала“ с Арсенал
- Гуардиола: Загуба от Арсенал може да сложи край на битката за титлата
- Артета: Арсенал отива на „Етихад“ само за победа
- Хаман: Давам предимство на Ман Сити
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Холанд: Сблъсъкът с Арсенал е като финал за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]