Лазаретът на Арсенал продължава да расте
След защитника Бакари Саня, лазаретът на Арсенал бе попълнен и от основния вратар Войчех Шчесни - заради травма на гърба той няма да пътува с националния отбор на Полша за приятелските мачове с Южна Корея и Белорусия. Както е известно, 21-годишният страж игра през цялото време на неделния мач от Висшата лига на Англия срещу Тотнъм, в който независимо от поражението с 1:2, остави приятно впечатление с действията си.
След края на срещата на „Уайт Харт Лейн" Войчех е почувствал болки в гърба, което е довело до отказа му да играе за националния отбор на Полша. Към настоящия момент не е известна степента на сериозност на травмата, от Арсенал също няма изявление по случая с вратаря, но се очакват повече подробности след медицинските прегледи, на които Шчесни ще се подложи утре.
- Арсенал влиза в битка за защитник на Реал
- Анри разкритикува Арсенал след загубата от Манчестър Сити
- Артета: Арсенал няма да се предаде в битката за титлата
- Манчестър Сити пое инициативата в битката за титлата след успех над Арсенал
- Артета използва нестандартен метод за мотивация
- Холанд: Не усещам напрежение преди „финала“ с Арсенал
- Гуардиола: Загуба от Арсенал може да сложи край на битката за титлата
- Артета: Арсенал отива на „Етихад“ само за победа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]