Антъни Тейлър обмислял да се оттегли от съдийството поради обиди
Съдията Антъни Тейлър разкри, че е обмислял да се оттегли от съдийството поради постоянни обиди.
Според 46-годишния Тейлър, той намира културата на футболните фенове за "архаична“.
Тайлър дори спря да води семейството си на мачове, след като бе нападнат на летището от фенове на Рома, разстроени от загубата на отбора им от Севиля на финала на Лига Европа през 2023 г.
"Определено е имало моменти, в които съм обмислял да се оттегля, и не съм сам в това. Определено е имало моменти, в които си мислиш: "Струва ли си?" Казаното бе напълно несправедливо.
Това е архаична психологическа тактика: "нека бомбардираме съдията или четвъртия съдия, за да ги принудим да вземат решение.“
Будапеща бе най-лошата ситуация, в която някога съм бил по отношение на обиди. По това време пътувах с членове на семейството си, но това показва и как хората са повлияни от поведението на другите.
Това те кара да се замислиш дали пътуването със семейството ми изобщо не е било грешка.
Да, семейството ми не е пътувало на мачове оттогава“, заяви Тейлър.
- Арсенал ще продава играчи през лятото
- Амад Диало: Всички в Манчестър Юнайтед подкрепят Майкъл Карик
- Opta вижда Арсенал като фаворит за трофея в Шампионската лига
- Джейми О’Хара: Арсенал още не е постигнал нищо
- Деклан Райс е готов да загърби любовта си към Уест Хем в битката за титлата
- Палас ще довърши Шахтьор Донецк
- Прогнози за бъдещето на футбола от 1994 година се оказаха плашещо точни
- Арсенал готви нов договор за Артета
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]