Мартинели: Работя за моменти като тези


Н. Гавазов

Крилото на Арсенал Габриел Мартинели каза, че се жертва по време на тренировките за моменти като гола си срещу Манчестър Сити.

След като отбеляза гол и асистенция срещу Атлетик Билбао в Шампионска лига няколко дни по-рано, Мартинели отново доказа, че е уайлд кард срещу Сити.

Появявайки се като резерва, Мартинели вкара гол в добавеното време, за да спаси Арсенал с равенство 1:1. 24-годишният бразилец се чувства възнаграден за упорития си труд.

"Определено е хубаво чувство. За да преживея такива моменти, работя толкова усилено, жертвам толкова много в тренировките през цялата седмица, жертвам всичко в живота си.

Само Бог, семейството ми и съпругата ми знаят колко усилено работя и колко съм отдаден на това да се върна към най-добрата си форма. Знам, че все още имам много да се подобря. Много съм щастлив, че вкарах в Шампионска лига и че вкарах срещу Сити, това е много важно. Много съм щастлив. Както казах, моменти като тези са това, за което работя“, заяви Мартинели пред ESPN Brasil.

124